Гігієна зубів під музику

Експерти Інституту сучасної музики Брайтон, Великобританія, спільно із стоматологами що розробили звукову формулу для чищення зубів, склали список пісень, які допоможуть дітям краще доглядати за зубами.

Як з’ясували в ході дослідження, певне поєднання числа тактів, швидкості ритму і інших елементів  сприяє правильній гігієні зубів.
«Діти повинні вчинити мінімум по 35 рухів в лівій і правій сторонах рота, по сім рухів в п’яти різних напрямах, це дозволить їх яснам і зубам залишатися здоровими», –  уточнює стоматолог Тіна Танна.

На першому місці в зубному хіт-параді  – Gangnam Style (відео на цю композицію потрапило в Книгу рекордів Гіннеса за кількістю інтернет-переглядів: зараз на сервісі YouTube статистика показує більше 1 мільярда  “кліків”).  Далі пісні розташувалися в наступному порядку:
– Diamond, Ріана
– Somebody That I Used To know, Гот’є
– Troublemaker, Оллі Мерс
– Call My Name, Шеріл Коул.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: гігієна зубів, керамічна пластина зуб, музика для чищення зубів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *