На зміну ідеальній посмішці: мода на криві зуби


У столиці Японії набирає популярність новий стиль – “яеба” (“подвійний зуб”) відповідно до якого зуби “налізають” один на одного і ікла, які виділяються, – основа нової естетики. Токійські стоматологи пропонують наростити ікла за рахунок фальш-зубів.
Стиль “яеба” припускає імітацію дефекту, характерного для дитячого віку, коли ще не усі молочні зуби випали або щелепа занадто вузька, що порушує зубний ряд. На думку законодавців моди, це надає посмішці більшої дитячості і дозволяє скинути її власникові декілька років.

Доктор Емілі Заслив з Університету Пейсів, відмітив, що ця мода є сексуалізацією образу молодих дівчат. Це одна з граней культу молодості. А ось стоматолог Марк Лавенберг, який працює на Манхеттені, упевнений, що білозубі посмішки стали занадто білозубими і схожими один на одного. Між тим, людина приваблива саме через свої милі недосконалості і індивідуальності.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: криві зуби, дівчата з кривими зубами, Як сіяє усмішка з кривими зубами

Коментарі 1 коментар

  • Оце так! Вперше про таке чую і, чесно кажучи, дуже здивована. Інтересно, чи буде такий стиль поширений у нас, чи це тільки серед японців і залишиться?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *