Дитяча ортодонтія – запорука здорових зубів

Проблеми з прикусом закладаються ще до народження людини, коли формуються лицьові частини кісток черепа. Їх можуть мати троє з чотирьох дітей – але тільки фахівець може побачити аномалії в прикусі. І чим раніше це буде зроблено, тим більше шансів на виправлення прикусу.

Ортодонтія в ранньому дитячому віці дуже важлива – виправити зростаючі зуби, які тільки почали розвиватися, набагато легше, ніж постійні зуби дорослої людини. До того, як дитина досягне двадцяти років, поки кісткові ряди зубів ще не сформувалися, можна виправити прикус за допомогою брекетів, застосування яких незамінне в дитячій ортодонтії.

Дитяча ортодонтія пропонує всі нові технології, спрямовані на те, щоб клієнт під час процедур відчував себе комфортно. Наприклад, при знятті зліпків із зубів, щоб зняти у клієнта блювотний рефлекс, використовують окис азоту. Цифрові ортопантомографи останнього покоління дозволяють отримувати якісні знімки зубів для правильної діагностики, знижуючи променеве навантаження на пацієнта.

У молочному прикусі, коли кісткові ряди зубів не сформовані, в дитячій ортодонтії використовуються щадні методики – установка знімних пластинок і преортодонтичних трейнерів, щоб виправити прикус, або позбавити дитину від шкідливих звичок. Крім того, це хороша профілактика паталогій, які часто виникають в ортодонтії. До кожного конкретного випадку застосовують окрему технологію, яка є найбільш ефективною.

До однієї з новітніх технології в ортодонтії, в тому числі і дитячої, належить система OrthoCad. За допомогою сучасних комп’ютерів проводиться як діагностика, так і моделювання брекетів в 3D. Ця система ставить діагноз пацієнту з 100% точністю. Заздалегідь можна дізнатися, який буде результат лікування – така наочна демонстрація дуже важлива як для лікаря, так і для пацієнта. Система моделює на основі діагнозу план лікування пацієнта, і дає варіанти як краще розташувати брекети.

Напрямок дитячої ортодонтії сьогодні є лідируючим підрозділом загальної ортодонтії, так як саме в ранній період найлегше виправити дефекти прикусу, позбавивши пацієнтів в майбутньому від безлічі супутніх проблем – гаймориту, гастриту, психологічних комплексів. Нові технології, що розвиваються швидкими темпами, допомагають зробити лікування ефективним і комфортним.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: дитячий ортодонт львів, ортодонт львів, ортодонт львів відгуки

Коментарі 2 коментарі

  • Пішов лікуватися в 4ту стоматологічну поліклініку, по вул. Симоненка 6а. Порекомендували звернутися до ортодонта Васильців Максима. Лікування почалося з пластинки, потім носив берекети. Офігітєльний результат, порівняно з тим що в мене був. Вже хоть не стидно сміятися, а то був якийсь страшно кривозубий. Класний чувак, своє діло добре знає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *