Ерекція у чоловіків залежить від чистоти порожнини рота


Чоловіки, які страждають проблемами з ерекцією у першу чергу повинні відвідати стоматолога. Вчені виявили зв’язок між кровотечею ясен і еректильною дисфункцією. При серйозному захворюванні пародонту ризик дисфункції підвищувався в два рази.

Причиною є бактерії які можуть проникнути з ротової порожнини в кровотік. Це серйозно впливає на судини, звужуючи їх і роблячи більш твердими. А судинні проблеми стоять нерідко за дисфункцією, що є ознакою різноманітних серцевих проблем.

Існує теорія, що бактерії викликають різку імунну відповідь, провокуючи запалення, або ж є причиною виникнення в артеріях жирових відкладень. Працівники Університету Іноню вивчали групу чоловіків з дисфункціями, а також контрольну групу без наявності проблем.

Виявилося, що 53% осіб за наявності дисфункції мали дуже важке захворювання ясен. Подібні відхилення з другої групи фіксувалися лише у 23%. Більше того, хвороби ясен негативно можуть впливати на самооцінку й стосунки з людьми. Тому рекомендуємо регулярно чистити зуби, адже наліт на зубах і яснах – це головне джерело бактерій.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: ерективна дисфункція, чим лікують ерективну дисфункцію, ерективна дис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *