Види і способи відбілювання зубів

Красива посмішка є запорукою позитивної комунікації. Це можуть підтвердити всі, кому доводилося коли-небудь працювати з людьми. А запорукою гарної посмішки є рівні білосніжні зуби. Але як досягнути ідеальної білизни зубів, якщо ми щодня п’ємо чай або каву, куримо сигарети, їмо їжу? А все це залишає зубні відкладення, які не абияк псують нашу посмішку. У відповідь вам можу порекомендувати регулярне чищення зубів вранці і ввечері, періодичне відвідування стоматолога, і обов’язкове відбілювання зубів!

Для очищення і відбілювання зубів сьогодні використовують велику кількість методів. При проведенні процедури з використанням спеціального комплексу, зуби піддадуться обробці водним розчином з дрібно дисперсійним порошком, який направляється на поверхню через спеціальний наконечник разом з повітряним струменем під підвищеним тиском. Цей потік змиває з поверхні будь-які відкладення і відновлює природну чистоту. Процедуру обов’язково повинен проводити кваліфікований стоматолог, лише в цьому випадку ви отримаєте бажаний ефект.

Але ось зубну пасту з відбілюючим ефектом може використовувати будь-яка людина. У її основі лежить такий самий принцип – абразивного очищення поверхні дрібно дисперсійними частинками. Існують і більш щадні пасти, що розчиняють м’який зубний наліт. До їх складу входить спеціальний фермент – папаїн.

Серед величезної кількості різноманітних паст важко знайти засіб, який максимально забезпечує здоров’я зубів, їх цілісність, чистоту і білизну. До того ж, крім пасти, величезну роль в якісному захисті зубів грає щітка, точніше її жорсткість. При правильному виборі засобів гігієни порожнини рота вам не загрожує лікування та комплексна імплантація зубів тривалий час. Можна, звичайно, встановити порцелянові коронки і не турбуватися, що вони потемніють з часом, проте в цьому випадку вам доведеться попрощатися зі своїм зубом як з живим органом. Адже перед протезуванням доведеться видалити нерв і обточити зуб, перетворивши його в пеньок для коронки.

Не всі засоби чищення та відбілювання абсолютно безпечні. Так, наприклад, препарати, що містять абразивні частки, нехай навіть мікроскопічних розмірів, володіють руйнівною дією на емаль.

Інша справа – хімічне відбілювання, при якому вплив на зуби мінімальний. За допомогою гелю і потужної лампи протягом 50 хвилин ваші зуби отримають здоровий блиск і сліпучу білизну. Під дією світла перекис водню або пероксид карбаміду, що знаходяться в гелі, виділить вільні радикали кисню, які замістять карбонові решітки. Саме вони перешкоджають проникненню світла до дентину і змінюють, тим самим, білизну зуба. Цей метод є найбільш прийнятним, якщо врахувати високу якість кінцевого результату і мінімальний рівень впливу на структуру.

Однак жоден із сучасних препаратів з вибілювання не гарантує вічну білизну ваших зубів. Надмірне вживання фарбувальних речовин з продуктами та напоями, а також куріння можуть звести нанівець всі ваші старання.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: відбілювання зубів ціна, відбілювання зубів львів, відбілювання зубів львів ціна

Коментарі 1 коментар

  • Відбілювати зуби якісно може лише фахівець. На жаль, всі вважають що треба лише купувати сучасні пасти, та чистити зуби 2 хвилини і все буде гаразд. Не вийде, це лише марні зусилля реанімувати гарну посмішку. До речі, відбілювання ще й захищає зуби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *