Американці стали менше боятися ендодонтичного лікування

Згідно з останніми даними, опублікованими Американською ендодонтичною асоціацією (AAE), останніми роками американці стали менше боятися лікування кореневих каналів. Результати нещодавно проведеного опитування, у якому взяли участь понад 1000 дорослих американців, свідчать про те, що цієї процедури бояться трохи більше половини опитаних. У прес-релізі AAE повідомляється, що це найнижче значення за час проведення подібних опитувань, які проводяться асоціацією щорічно впродовж останніх трьох років.

В опитуванні взяли участь 488 чоловіків і 523 жінки, і лише 54 % з них повідомили, що бояться ендодонтичного лікування. AAE зазначає, що ще у 2013 році їхнє число складало 60 %. У процесі опитування майже 90 % пацієнтів вказали, що вони були задоволені результатами ендодонтичного лікування. Крім того, понад 75 % респондентів повідомили, що хочуть зберегти природні зуби.

«Ендодонтичне лікування не заслуговує такої поганої репутації, — говорить президент AAE доктор Гері Р. Хартвелл. — Завдяки останнім досягненням науки й новим технологіям в області анестезії й цифрової візуалізації, а також використанню операційних мікроскопів, сьогодні лікування кореневих каналів зазвичай проходить швидко й безболісно».

Згідно з даними AAE, у США щорічно виконується приблизно 15,1 ендодонтичних втручань, 72 % з яких (10,9 мільйонів) виконуються стоматологами загальної практики і 28 % (4,2 мільйона) — ендодонтистами.

Нині AAE проводить Тиждень підвищення інформованості щодо ендодонтичного лікування, який спрямований на розвінчування міфів і страхів, які оточують цей вид стоматологічного лікування.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *