Заборгованість британських студентів-стоматологів на момент закінчення навчання складе £60 000

Згідно з даними нового дослідження, студентами стоматологічних шкіл Великобританії, які почали навчання в нинішньому навчальному році, до моменту закінчення університету доведеться зіткнутися зі значними боргами.

Проведене Британською стоматологічною асоціацією дослідження виявило, що сьогоднішні першокурсники закінчать навчання із заборгованістю в 60 000 фунтів стерлінгів. Водночас середня заборгованість студентів, які закінчили університет минулого року, склала 24 734 фунтів стерлінгів.

У цих цифрах враховані, як витрати на навчання, що становлять 9 000 фунтів стерлінгів у рік, так і витрати на проживання. За оцінками BDA, дефіцит фінансування витрат на життя і проживання студентів складе понад 38 000 фунтів стерлінгів.

За даними дослідження, близько половини студентів стоматологічних шкіл зазнають труднощі через сплату рахунків за навчання і проживання. Доктор Пол Блейлок, голова студентського комітету BDA, повідомляє, що ця проблема стає все більш гострою, особливо у зв’язку з підвищенням вартості навчання до 9 000 фунтів стерлінгів у рік.

З огляду на отримані результати, BDA закликає поліпшити умови кредитування, щоби забезпечити студентам необхідний прожитковий мінімум на час навчання в університеті. Програма навчання стоматологів є однією з найтриваліших і інтенсивніших, та зростання заборгованості може не дозволити деяким студентам, особливо з бідних верств суспільства, отримати професію стоматолога.

Доктор Блейлок зазначає, що важливо вживати заходи, які дозволяють зробити навчання стоматологів доступнішим, щоби найздібніші студенти мали можливість вчитися, незалежно від їхнього фінансового становища або соціального походження.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *