Colgate представила новий метод профілактики карієсу

На  конференції Британської стоматологічної асоціації, яка проходила в Манчестері, компанія Colgate представила свою нову розробку — Sugar Acid Neutraliser.

Представники компанії вважають, що інноваційна технологія знаменує собою нову віху в боротьбі з карієсом, а створена на її основі зубна паста Colgate Maximum Cavity Protection стане новим стандартом у догляді за порожниною рота.

Компанії було потрібно вісім років, щоби розробити формулу, нейтралізуючу цукрові кислоти в порожнині рота, які, як відомо, є головною причиною розвитку карієсу. Дослідження виявили, що Sugar Acid Neutraliser ефективно деактивує цукрові кислоти і відновлює емаль, запобігаючи формуванню каріозних порожнин.

Доктор Рахіма Абдул Кадир, голова «Альянсу за майбутнє без карієсу», підкреслює надзвичайно високу поширеність цього захворювання навіть серед дошкільнят.

«Стоматологам давно відомий взаємозв’язок між здоровим харчуванням і хорошим станом здоров’я порожнини рота, проте, навіть у збалансованому раціоні харчування, що включає овочі та фрукти, може міститися багато цукрів, — говорить вона. — Цукрові кислоти є головною причиною розвитку карієсу, і тепер, завдяки цій новій технології, у нас з’явилася реальна можливість захистити зуби».

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *