Зростання експорту стоматологічних інструментів з Пакістану

За останні три роки експорт хірургічних і стоматологічних інструментів із Пакістану виріс майже учетверо. Останні дані, опубліковані Торгово-промисловою палатою Карачі, свідчать про те, що у 2012–2013 фінансовому році пакістанські виробники продали інструментів на 867,6 мільйонів доларів США.

Представник Пакістанської асоціації виробників хірургічних інструментів (SIMAP) в інтерв’ю Dental Tribune зазначив, що це представляє значне зростання в порівнянні з показниками 2008–2009 року, коли об’єм експорту склав 250 мільйонів доларів США. Він додав, що ці цифри могли бути ще вищі, якби певні обмеження в банківському секторі не стримували очікувані темпи зростання експорту.

Ще один член SIMAP повідомив газету, що на рентабельності галузі негативно позначилася девальвація рупії, оскільки собівартість реалізованої продукції досягла рекордно високого рівня. Він зазначив, що асоціація робить постійні заходи, спрямовані на зниження цін на продукцію, щоби збільшення собівартості не відбилося на споживачах. SIMAP також звернулася до уряду країни з пропозицією понизити податки для представників індустрії.

Незважаючи на наявні проблеми, організація чекає подальше зростання експорту хірургічних інструментів, вважаючи ключовими ринки Близького Сходу, США і Європи. Асоціація надає постачальникам хірургічних і стоматологічних інструментів численні заходи стимулювання, включно з маркетинговими дослідженнями, SIMAP, що проводяться, у співпраці з Японським агентством міжнародної співпраці й Управлінням з розвитку торгівлі Пакістану (TDAP). Для того, щоби збільшити майбутній експорт із Пакістану в країни Азіатсько-тихоокеанського регіону, TDAP фінансувала участь торгової делегації виробників хірургічних інструментів у тій, що проходила нещодавно в Малайзії Міжнародній виставці й конференції з питань охорони здоров’я.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *