3shape представила Implant Studio™

Компанія 3shape, що є провідним розробником 3d-сканерів і програмного забезпечення CAD/CAM, випустила на Європейський ринок нове програмне рішення — Implant Studio™.

Нове програмне забезпечення від 3shape поєднує в собі кращі технології для планування протезування на імплантатах і створення хірургічних шаблонів. Воно істотно скорочує час лікування й дозволяє стоматологам отримати всі ортопедичні конструкції до операції. Implant Studio™ поставляється в різних конфігураціях для оптимального використання  як у клініках, так і в лабораторіях.

Представлене 3shape рішення, нарешті, об’єднало новітні технології планування імплантації в один погоджений робочий процес.

Переваги Implant Studio™:

  • Повністю цифровий робочий процес для стоматологів і лабораторій.
  • Усі ортопедичні конструкції можуть бути отримані стоматологами до операції.
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Easy Implant Planning дозволяє об’єднати переваги планування імплантації в 3d і 2d.
  • Функція Virtual Crown — оптимальне розміщення імплантата в поєднанні з передбачуваною ортопедичною конструкцією.
  • Функція Surgical Guides дозволяє створювати економічно ефективні хірургічні шаблони власного виробництва.
  • Інтеграція з 3shape Communicate™ дозволяє легко отримувати 3d-зображення поверхонь з TRIOS® і з настільних сканерів 3shape і відправляти заплановані позиції імплантатів для проектування абатментів і коронок в Dental System™.
  • Відкрите програмне забезпечення — Implant Studio™ підтримує файли DICOM і STL, а також бібліотеки імплантатів провідних виробників систем імплантацій.

«Implant Studio™ об’єднала наш досвід у розробці стоматологічних технологій і знання потреб індустрії, і це вигідно відрізняє її від уже сучасних рішень, — говорить Флеммінг Торуп, президент і виконавчий директор 3shape. — Ми об’єднали цифрову візуалізацію, КЛКТ та інтуїтивне зрозуміле CAD моделювання й отримали унікальне рішення. Implant Studio™ забезпечує найкращі результати установки імплантатів і високоестетичного протезування, надаючи нові можливості й сервіси як клінікам, так і лабораторіям».

 

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *