Міжнародний симпозіум імплантологів зібрав тисячі фахівців

Міжнародна асоціація імплантологів (ITI) в Женеві провела свій Всесвітній симпозіум ITI, який став наймасштабнішим міжнародним заходом в області дентальної імплантології.

Захід зібрав понад 4200 фахівців із 84 країн. Учасники симпозіуму заслуховували доповіді більш ніж 40 експертів, які представили останні досягнення в області дентальної імплантології,  які мають вагоме значення застосування у повсякденній клінічній практиці.

У рамках наукової програми симпозіуму ITI оголосила про створення Онлайн Академії ITI, яка почне свою роботу пізніше цього року. Згідно з планами організації, Академія повинна стати інноваційною й комплексною платформою дистанційного навчання у світі. Використовуючи орієнтований на користувача підхід, Академія запропонує розширену навчальну програму, яка призначена на фахівців будь-якого рівня підготовки.

«Ми дуже пишаємося нашою новою платформою дистанційного навчання, і вважаємо, що її можливості значно перевершують будь-які доступні на даний момент системи навчання, — говорить президент ITI доктор Девід Кокран. — Крім того, що навчальна програма Академії повністю охоплює всі питання дентальної імплантології, система динамічно адаптується під кожного користувача і пропонує подальшу програму навчання, ґрунтовану на виявлених пропусках і слабких місцях».

Учасникам симпозіуму було надано дванадцять демонстраційних робочих майданчиків, що дозволили протестувати нову платформу в дії й отримати цінний зворотний зв’язок від користувачів.

На масштабній галузевій виставці, яка проходила в рамках заходу, 50 компаній представили свої новітні продукти, призначені для вирішення повсякденних завдань в області дентальної імплантології.

Наступний Міжнародний симпозіум ITI пройде у 2017 році.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *