Бінокуляри для стоматологів стали досконаліше


Американська компанія Orascoptic є одним із найдосвідченіших підприємств із виготовлення оптичних пристроїв і іншого устаткування. Сьогодні виробник запропонував ринку нову полегшену лупу з найвищим рівнем чіткості.

Нова лупа обладнана мікроскопічною оптикою, яка забезпечує ідеальну чіткість робочого поля і створює зручні умови для роботи стоматолога.

Нова конструкція важить на двадцять п’ять відсотків менше, ніж попередні пристрої. Водночас збільшувальна здатність лінз дорівнює 2,5. І це далеко не всі переваги інноваційного винаходу.

Завдяки відмінному збільшенню й підвищеній чіткості кожної лупи, лікар-стоматолог позбавляється від навантаження на хребет. Фахівець може без зусиль звертати увагу з робочої ділянки на навколишнє оточення, не знімаючи пристрій.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *