Нова зубна паста від Unilever ефективно відновлює 82 % емалі зубів всього за три дні

Десять фунтів може здатися дещо високою ціною для тюбику зубної пасти. Проте, в епоху інтелектуальних зубних щіток і досліджень, які доводять, що голлівудська посмішка сприяє кар’єрному зростанню, можливо, така ціна себе виправдовує. Компанія Unilever оголосила про випуск нової зубної пасти й сироватки, які всього за три дні здатні відновити 82 % зубної емалі.

Новинка компанії — Regenerate Enamel Science Advanced Toothpaste — містить силікат кальцію і фосфат натрію, які ефективно відтворюють новий шар емалі й повертають зубам білизну. Компанія позиціонує зубну пасту, як косметичний товар, який займе місце поряд із дорогими антивіковими кремами і препаратами. Новинка сприяє відтворенню нового мінерального шару, який покриває  поверхню зубів.

Принцип дії нової технології, нагадує процес штукатурення стін: вміст даного продукту заповнює мікроскопічні ушкодження емалі, викликані споживанням газованих напоїв або солодких продуктів, створюючи гладку міцну поверхню. Компанія стверджує, що це призводить до відновлення білизни зубів, роблячи їх, водночас, значно міцнішими, тобто менш схильними до розвитку карієсу. Unilever звертає увагу на те, що технологія, також, вимагає щомісячного використання засобу «Boosting Serum», який коштує ще £30 і наноситься з допомогою двох індивідуальних кап.

Виробники зубних паст постійно стежать за науковими відкриттями, розробляють нові дизайни упаковки й маркетингові акції, що сприяє випуску нових цікавих продуктів, реабілітовуючих більш високу ціну. Ринок Великобританії оцінюється в понад 400 мільйонів фунтів стерлінгів у рік, тоді як міжнародний ринок — приблизно, у 8 мільярдів фунтів стерлінгів. Це забезпечує серйозний прибуток таким глобальним брендам, як Oral B і Colgate.

Фред Шефер, розробник формули нової зубної пасти від Unilever, повідомляє: «Здебільшого люди не розуміють, що в 80 % випадків причиною таких поширених проблем, як карієс і пожовтіння, є кислотні атаки й ерозія емалі. Процес ерозії відбувається в усіх, у будь-якому віці, день у день, і його головною причиною є вживання звичних продуктів і напоїв, таких, як фрукти й овочі, газовані напої, соки і вина. Проблема полягає, у тому, що коли емаль — зовнішній захисний шар зубів — ушкоджується, організм не може її відновити. Наш продукт є першою у світі системою, здатною попередити процес ерозії на самих ранніх стадіях, які не мають видимих проявів, і відновити емаль тими ж мінералами, з яких вона складається».

Технологія, що є результатом роботи науково-дослідницької лабораторії Unilever в співпраці з експертами Міжнародного центру стоматологічних досліджень, буде опублікована в журналі Journal of Dentistry. Згідно з даними виробника, лабораторні дослідження виявили, що продукт дозволяє відновити 82 % емалі впродовж трьох днів. Компанія стверджує, що, в результаті цього, зуби стають утричі міцніше.

Проте, компанії ще належить переконати скептично налаштованих споживачів в тому, що Regenerate хоч чимось краща за дешевші конкуруючі продукти, виробники яких також заявляють про подібну поновлюючу дію. Наприклад, зубна паста Sensodyne коштує £4.49, і, згідно з заявою виробника, усуває чутливість зубів, відновлюючи пошкоджені ділянки зубної емалі формулою на основі кальцію і фосфату.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *