i – CAT випустила нову версію програмного забезпечення для планування лікування


i-CAT оголосила про випуск нової версії програмного забезпечення Tx STUDIO™ 5.3, призначеного для планування стоматологічних операцій і процедур, та повністю сумісною з усією лінійкою конусно-променевих 3d-томографів i-CAT®. Tх STUDIO 5.3 надасть користувачам нові потужні інструменти для комплексного планування імплантацій і реставрацій, а також інших видів стоматологічного лікування, включно з дисфункцією ВНЧС, ортодонтію й хірургічні операції.

Процес імплантації тепер можна точніше планувати із самого початку. Розпочавши з планування бажаних функціональних результатів в Tx STUDIO, користувачі надалі можуть спланувати розміщення імплантатів і абатментів, що дозволяє досягти поставленої мети.

Планування реставрацій в Tx STUDIO завжди було простим, швидким і точним, й оновлена версія програми містить ще надійніші інструменти для цього процесу. Програмне забезпечення дозволяє клініцистам поєднувати 3d-зображення з інтраоральними знімками для повнішого відображення анатомії, твердих і м’яких тканин, що підвищує передбачуваність і точність розміщення імплантатів та дизайну реставрацій.

Оновлена програма забезпечує сумісність із сучасними в клініці технологіями й робочими процесами. Користувачі можуть вибрати імпорт файлів STL, зроблених інтраоральними сканерами або цифровими моделями, і відправити  до Tx STUDIO. Програма спрощує передачу і спільне використання файлів STL і планів лікування в 3d із зуботехнічними лабораторіями для виготовлення індивідуальних абатментів і коронок.

Крім того, в Tx STUDIO 5.3 реалізовано зручне замовлення хірургічних шаблонів від Anatomage безпосередньо через програмне забезпечення Tx STUDIO. Томограми i-CAT повністю сумісні з усіма хірургічними шаблонами провідних постачальників, що розширює можливості планування імплантації.

Відмінними особливостями нової версії програмного забезпечення Tx STUDIO 5.3 є:

  • Новий інструмент Explorer, що надає тривимірне зображення з поперечними знімками певної точки й дозволяє докладніше візуалізувати пазухи, патології, переломи кореня й багато що інше.
  • Швидший вибір і розміщення імплантата, у порівнянні з попередніми версіями.
  • Новий інструмент звіту імплантологічної операції зручно враховує імплантати, використовувані в запланованому лікуванні.
  • Поліпшені інструменти DICOM для повнішої інтеграції з програмним забезпеченням сторонніх розробників.
  • Новий інструмент візуального моделювання, що дозволяє продемонструвати пацієнтові план майбутнього лікування..

Програмне забезпечення Tх STUDIO входить у комплект постачання нових конусно-променевих 3d-томографів i-CAT, надаючи стоматологам зручні інструменти для установки імплантатів, виконання операцій щелепно-лицьової хірургії, пародонтології, протезування й ортодонтії, а також аналізу стану скронево-нижньощелепного суглобу й дихальних шляхів із більшою точністю й меншим опроміненням.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *