Святкування 30-річчя системи CEREC – CAD/CAM

Компанія Sirona Dental, яка стала провідною в сфері цифрової стоматології, відсвяткувала 30-річчя своєї CAD/CAM- системи CEREC, що змінила обличчя сучасної стоматологічної індустрії. Компанія запросила стоматологів і зубних техніків взяти участь у 3-х денному корпоративному заході з насиченою освітньою програмою.

Святкування 30-річного ювілею CEREC пройшло в Лас-Вегасі. Ключовими моментами заходу були величезний виставковий зал, що представляв продукцію й розробки провідних стоматологічних компаній, а також велика розважальна й освітня програма. За оцінками організаторів, учасниками заходу стали  більш ніж 5000 стоматологів.

SIRONA підготувала масштабну освітню програму для всієї команди фахівців, яка включала лекції з клінічних процедур, практиці управління, гігієні, маркетингу, цифровій стоматології, які проводилися провідними фахівцями стоматологічної індустрії, а також практичні семінари й багато що інше.

Щоб більш детально ознайомитися з проведенням цього корпоративного заходу, стоматологам, зубним технікам і представникам стоматологічної індустрії, спеціалісти CEREC, рекомендує відвідати сайт їхньої компанії.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *