Святкування 30-річчя системи CEREC – CAD/CAM


Компанія Sirona Dental, яка стала провідною в сфері цифрової стоматології, відсвяткувала 30-річчя своєї CAD/CAM- системи CEREC, що змінила обличчя сучасної стоматологічної індустрії. Компанія запросила стоматологів і зубних техніків взяти участь у 3-х денному корпоративному заході з насиченою освітньою програмою.

Святкування 30-річного ювілею CEREC пройшло в Лас-Вегасі. Ключовими моментами заходу були величезний виставковий зал, що представляв продукцію й розробки провідних стоматологічних компаній, а також велика розважальна й освітня програма. За оцінками організаторів, учасниками заходу стали  більш ніж 5000 стоматологів.

SIRONA підготувала масштабну освітню програму для всієї команди фахівців, яка включала лекції з клінічних процедур, практиці управління, гігієні, маркетингу, цифровій стоматології, які проводилися провідними фахівцями стоматологічної індустрії, а також практичні семінари й багато що інше.

Щоб більш детально ознайомитися з проведенням цього корпоративного заходу, стоматологам, зубним технікам і представникам стоматологічної індустрії, спеціалісти CEREC, рекомендує відвідати сайт їхньої компанії.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *