Колекція Black Edition від R.O.C.S. поповнилася зубною ниткою

У серії продуктів з догляду за порожниною рота Sensation Whitening від R.O.C.S. з’явилася новинка. Нова зубна нитка елегантного чорного кольору, що відмінно вписується в набір Black Edition, принесе справжнє задоволення поціновувачам стилю. Оригінальний дизайн упаковки й нестандартне колірне рішення, поза сумнівом припадуть до душі любителям лаконічного стилю, особливо представникам сильної статі.

Зубна нитка R.O.C.S. Black Edition зручна у використанні, не містить фтор, має освіжаючий м’ятний смак, сприяє профілактиці захворювань ясен, зберігає зуби здоровими, особливо рекомендується для чутливих зубів і ясен. Вона ідеальна для очищення нормальних міжзубних проміжків, а також добре підходить для очищення більш широких міжзубних проміжків, оскільки під час використання вона розширюється, що сприяє ефективнішому очищенню.

Стоматологи всього світу нагадують про необхідність використання зубної нитки на додаток до чищення зубів щіткою. Адже, як би ретельно ми не очищали зуби щіткою, між зубами однаково залишаються залишки їжі, які викликають запалення ясен. Тому зубна нитка — це не розкіш, а необхідний засіб гігієни порожнини рота.

Зубна нитка R.O.C.S. Black Edition надовго стане вашим надійним помічником у збереженні здоров’я й білизни зубів!

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *