Британці назвали володарів найкрасивіших посмішок

У рамках поточного у Великобританії Національного місяця посмішки, компанія Wrigley провела опитування, запропонувавши жителям країни вибрати володарів найпривабливіших посмішок серед знаменитостей. Пальму першості серед жінок британці не роздумуючи віддали Кейт Мідлтон, герцогині Кембріджській, тоді як серед чоловіків складніше було визначити явного лідера й перше місце поділили Девід Бекхем і Джордж Клуні. Проведене опитування також виявило, що 51 % жінок і 60 % чоловіків вважають посмішку найпривабливішою рисою під час першої зустрічі з потенційним партнером.

Красива посмішка явно має велике значення, проте, багато жителів країни невдоволені нею. «На жаль, багато людей не можуть похизуватися красивою посмішкою, і причиною цього частенько є неналежна гігієна порожнини рота впродовж тривалого часу, — зазначає виконавчий директор британського фонду стоматологічного здоров’я, доктор Найджел Картер. — Погане здоров’я порожнини рота здатне заподіювати не лише фізичний біль, але й психологічні незручності. Воно може впливати на самооцінку, знижувати впевненість у собі, і відбиватися на загальному іміджі людини та сприйнятті його оточенням.

Національний місяць посмішки є важливим нагадуванням для всіх британців про необхідність підтримувати здоров’я порожнини рота й часом замислитися про власні звички, і про те, чи не піддаєте ви небезпеці свою посмішку. Основи правильної гігієни закладаються вдома. Ми рекомендуємо чистити зуби впродовж двох хвилин двічі в день фтормісткою зубною пастою, скоротити споживання солодких продуктів і напоїв,  відвідувати регулярно стоматолога, дотримуючись індивідуальних рекомендацій. Дотримання цих простих правилам догляду за порожниною рота, допоможе набути впевненої посмішки і внести до повсякденного життя безліч пов’язаних із нею позитивних моментів».

 

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *