Disney Baby – зубна паста для малюків


Всі мами знають, наскільки важливо навчити дитину правильній гігієні порожнини рота. Проте не кожна зубна паста підійде для догляду за дитячими зубами, тому розумний вибір зубної пасти грає дуже велику роль у здоров’я порожнини рота дитини. Важливо, щоби зубна паста була безпечною для здоров’я малюка і під час її використання дитина отримувала б задоволення.

Косметичне об’єднання «Свобода» випустило на ринок відразу дві зубні пасти, розроблені спеціально для малюків, — з ароматом суниці й ароматом банана. Ці пасти можна використовувати з моменту появи в дитини першого зуба, оскільки вони мають м’яку очищаючу дію та не завдадуть шкоди, якщо малюк ненавмисно проковтне пасту під час чищення зубів. До складу паст входять діоксид кремнію, ксиліт, глюконат кальцію й екстракти трав.

Ці зубні пасти — перші з цілої серії спеціальної косметичної продукції для дітей, яка буде випущена під брендом Disney Baby.  Продукти серії Disney Baby можуть використовуватися для догляду за малюком із перших днів життя, вони клінічно протестовані, гіпоалергенні та містять натуральні інгредієнти й рослинні екстракти.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *