Антивікова стоматологія: стоматолог голлівудських зірок розкриває секрети “вічної молодості”

На початку цього тижня вийшла у світ книга доктора Куроша Маддахі «Антивікова стоматологія: повернення молодості». Автор книги, пацієнтами якого є багато відомих людей, розкриває в ній інноваційні методи й технології, які дозволяють значно зменшити глибину зморшок і провисання шкіри, поліпшити лінію підборіддя й усунути інші ознаки старіння без застосування загальної анестезії. Запропоновані доктором Маддахі мінімально інвазивні стоматологічні процедури є не лише безпечною альтернативою ботоксу або підтяжці обличчя, але й дозволяють пацієнтам набути приголомшливої усмішки, завдяки якій вони виглядають на десятиліття молодше.

«Здебільшого люди не розуміють, що типові ознаки старіння, такі як, запалі щоки і зморшки навколо рота, насправді викликані структурними змінами у порожнині рота, які піддаються корекції, — пояснює доктор Маддахі. Антивікова стоматологія пропонує довготривале рішення для пацієнтів, які прагнуть відновити свою колишню зовнішність, з допомогою усунення всіх змін, викликаних природнім зносом зубів і щелеп із часом».

На відміну від ін’єкційних наповнювачів, які пропонують тільки тимчасове рішення, або інвазивних процедур, які часто важко переносяться, антивікова стоматологія дозволяє отримати тривалий і природніший результат, під час відновлення й корекції всієї нижньої третини обличчя пацієнта. У вживаному доктором Маддахі інноваційному методі, який отримав назву «Підтяжка усмішки», використовуються керамічні вініри й коронки, які збільшують  форму зубів, створюючи більш природній вигляд зубних рядів, і які не лише перетворюють усмішку, але й повертають молодість обличчю.

Книга каліфорнійського стоматолога охоплює множину тем, від тих, що лежать на стику стоматології й косметології, до високотехнологічних рішень, використовуваних у його авторському методі. Крім того, у книзі наводяться клінічні випадки, фотографії «до й після», а також поради й рекомендації для читачів, які бажають зберегти здорову усмішку без сторонньої допомоги.

«Антивікова стоматологія може зробити революцію у ставленні до індустрії краси й омолоджування, — говорить доктор Маддахі. — Читачі книги зрозуміють, що перш ніж розглядати варіант із підтяжкою обличчя, є сенс замислитися про підтяжку усмішки».

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *