Planmeca і Університет Турку заснували Скандинавський інститут стоматології


Фінський виробник стоматологічного устаткування Planmeca і Університет Турку заснували спільне підприємство — Скандинавський інститут стоматології. Новий інститут запропонує стоматологам високоякісну програму підвищення кваліфікації.

Метою утворення нового учбового закладу є передача скандинавського досвіду і знань в області цифрової стоматології на базі досвіду викладання Університету Турку й технологій, розроблених компанією Planmeca, а також їхніх міжнародних партнерських мереж.

Навчання проходитиме в Університеті Турку та в штаб-квартирі Planmeca в Хельсінці, починаючи з осені цього року. Теми учбових курсів охоплюють багато стоматологічних технологій, які швидко розвиваються, та їхнє застосування в сучасній стоматології, у тому числі 3 — D візуалізацію, ортопедичну стоматологію, ендодонтію, біоматеріали, ортодонтію і CAD/CAM — технології. Слухачі курсів отримуватимуть від Університету Турку сертифікати і кредити ECTS, що є стандартними під час здобуття вищої освіти в країнах Європи. Нове спільне підприємство доповнить широкий спектр учбових програм Planmeca і співпраця з університетами різних країн світу.

Університет Турку активно бере участь в експорті освітніх послуг. «Зараз ми встановили партнерські стосунки з однією з провідних світових компаній в області стоматологічних технологій. Співпраця з Planmeca посилює наші позиції в області експорту утворення», — говорить ректор Університету Турку, професор Калерво Ваананен.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *