Planmeca і Університет Турку заснували Скандинавський інститут стоматології

Фінський виробник стоматологічного устаткування Planmeca і Університет Турку заснували спільне підприємство — Скандинавський інститут стоматології. Новий інститут запропонує стоматологам високоякісну програму підвищення кваліфікації.

Метою утворення нового учбового закладу є передача скандинавського досвіду і знань в області цифрової стоматології на базі досвіду викладання Університету Турку й технологій, розроблених компанією Planmeca, а також їхніх міжнародних партнерських мереж.

Навчання проходитиме в Університеті Турку та в штаб-квартирі Planmeca в Хельсінці, починаючи з осені цього року. Теми учбових курсів охоплюють багато стоматологічних технологій, які швидко розвиваються, та їхнє застосування в сучасній стоматології, у тому числі 3 — D візуалізацію, ортопедичну стоматологію, ендодонтію, біоматеріали, ортодонтію і CAD/CAM — технології. Слухачі курсів отримуватимуть від Університету Турку сертифікати і кредити ECTS, що є стандартними під час здобуття вищої освіти в країнах Європи. Нове спільне підприємство доповнить широкий спектр учбових програм Planmeca і співпраця з університетами різних країн світу.

Університет Турку активно бере участь в експорті освітніх послуг. «Зараз ми встановили партнерські стосунки з однією з провідних світових компаній в області стоматологічних технологій. Співпраця з Planmeca посилює наші позиції в області експорту утворення», — говорить ректор Університету Турку, професор Калерво Ваананен.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *