Стоматологи з Дубаїв створили “найдорожчу усмішку у світі”


Виготовлена в Дубаї ювелірна прикраса для зубів подарує своєму власникові надзвичайно привабливу усмішку, і водночас «відкусить» неабияку частину його заощаджень.

Вартість інкрустованих діамантами золотих накладок на передні зуби перевищує 150 000 доларів, проте, немає ніякого ризику, що в них може застрягти шматочок їжі — вони не призначені для їжі.

Доктор Мадж Наджи, директор стоматологічної клініки Liberty, яка виготовила косметичний зубний протез, повідомляє, що п’ята частина виручених від продажу прикраси коштів буде перерахована благодійному фонду допомоги дітям.

«Коли жителі Об’єднаних Арабських Еміратів отримали титул найщасливіших людей у світі, наша клініка вирішила виготовити найдорожчу у світі прикрасу для зубів і перевести частину доходів благодійній організації, — говорить доктор Наджи. — Ми придбали золото й діаманти із сертифікатами чистоти й достовірності, виданими Міжнародним гемологічним інститутом у Бельгії. На виготовлення прикраси пішло десять грам 24-каратного золота і 160 круглих діамантів загальною вагою 2,5 карата».

Очікується, що зубний протез отримає сертифікат Книги рекордів Гіннесу, як найдорожча прикраса для зубів. Для індивідуальної підгонки протеза потрібно буде двічі відвідати клініку, одночасно процедура установки непередбачує якої-небудь обробки зубів.

Доктор Наджи повідомляє, що зараз працює над виготовленням ще однієї подібної прикраси, частина доходів від продажу якої, також піде на благодійність.

 


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *