Французький школяр інсценував власне викрадення, щоб уникнути візиту до стоматолога

Страх перед стоматологом може змусити людей робити дивні речі, проте небагатьом вдається зайти так далеко, як французькому школяру, який придумав історію про власне викрадення. Поліції знадобився цілий місяць, щоби розібратися в події.

21 травня в другій половині дня поліцейський патруль виявив у курортному селищі Сен-Жерве 12-річного хлопчика, який ховався. Під час розпитувань підліток відразу повідомив, що був викрадений із розташованого неподалік міста Баньоль-сюр-Сез.

Він навіть дав поліцейським детальний опис людини, яка його викрала: «Мязистий європеєць зростом приблизно 1,70  і віком десь 30 років із вертикальним шрамом на правій щоці». Підліток також повідомив, що викрадач був одягнений у чорну сорочку й легкі джинси. Поліція швидко склала фоторобот викрадача.

Школяр також описав автомобіль злочинця й усі подробиці викрадення. Він розповів поліції, що йшов до стоматолога, коли його зупинив чоловік, щоби запитати дорогу. За словами школяра, після короткої розмови чоловік затягнув його в машину й тут же помчав. Втекти йому вдалося випадково, коли автомобіль зупинився в Сен-Жерве.

Поліція віднеслася до події найсерйознішим чином і впродовж місяця розслідувала «злочин». Лише після ретельного перегляду записів системи прихованого відеоспостереження з Баньоль-сюр-Сез, слідчі зрозуміли, що щось у цій справі не сходиться.

У процесі подальших розпитувань, хлопчик зізнався, що він придумав усю цю історію, тому що боявся візиту до стоматолога.

Заради справедливості варто зазначити, що, ймовірно, він не єдиний підліток, який вигадує історії для того, щоб уникнути візиту до стоматолога.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *