Смачно і корисно: в стоматологічній школі Каліфорнійського університету розроблені льодяники від карієсу


Компанія Healthy Grid оголосила про випуск нового продукту, який запобігає розвитку карієсу: льодяники Loloz надійдуть  у продаж уже в найближчий час.

Льодяники були розроблені в стоматологічній школі Каліфорнійського університету професором Веньюань Ши, головою секції біології порожнини рота. Протестувавши понад 1 000 рослин і провівши 50 000 експериментів, професор Ши зупинив свій вибір на корені солодки. Розроблений вченим склад льодяників, ефективно знищує карієсогенні бактерії, не маючи характерного лакричного смаку. Для ефективної дії льодяника на патогенну мікрофлору порожнини рота досить усього п’яти хвилин.

Згідно з прес-релізом виробника, Loloz рекомендується вживати чотири раза в рік по два льодяника в день упродовж 10 днів. Нині льодяники Loloz проходять ще один етап випробувань, за результатами якого компанія зможе зробити конкретні заяви про ефективність продукту. Очікується, що це станеться в найближчі декілька місяців.

 


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *