Смачно і корисно: в стоматологічній школі Каліфорнійського університету розроблені льодяники від карієсу

Компанія Healthy Grid оголосила про випуск нового продукту, який запобігає розвитку карієсу: льодяники Loloz надійдуть  у продаж уже в найближчий час.

Льодяники були розроблені в стоматологічній школі Каліфорнійського університету професором Веньюань Ши, головою секції біології порожнини рота. Протестувавши понад 1 000 рослин і провівши 50 000 експериментів, професор Ши зупинив свій вибір на корені солодки. Розроблений вченим склад льодяників, ефективно знищує карієсогенні бактерії, не маючи характерного лакричного смаку. Для ефективної дії льодяника на патогенну мікрофлору порожнини рота досить усього п’яти хвилин.

Згідно з прес-релізом виробника, Loloz рекомендується вживати чотири раза в рік по два льодяника в день упродовж 10 днів. Нині льодяники Loloz проходять ще один етап випробувань, за результатами якого компанія зможе зробити конкретні заяви про ефективність продукту. Очікується, що це станеться в найближчі декілька місяців.

 

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *