IDS 2015 в Кельні: аншлаг до відкриття


За дев’ять місяців до відкриття Міжнародної стоматологічної виставки IDS 2015 в Кельні, вже понад 1400 експонентів із 46 країн подали заявку на участь. Організатори повідомляють, що це на 7 відсотків більше, ніж на той же період часу перед проведенням минулої виставки, що проходила у 2013 році.

У прес-релізі повідомляється, що виставкові зали площею 150 000 м2 вже практично повністю зайняті. Суспільство сприяння стоматологічної промисловості (GFDI), комерційне підприємство Асоціації німецьких виробників стоматологічної продукції, та Кельнський торговий ярмарок Koelnmesse, так коментують ситуацію в спільній заяві: «Представники компаній вважають за краще подати заявку на участь на самому ранньому етапі реєстрації, щоби забронювати виставкові стенди і взяти активну участь у заході. Такий чудовий проміжний результат підкреслює позицію IDS, як провідної комунікаційної й бізнес-платформи для всієї міжнародної стоматологічної індустрії».

У світлі таких позитивних подій, організатори чекають значний інтерес до IDS 2015 з боку міжнародного стоматологічного співтовариства, натхненного рекордними результатами IDS 2013. За оцінками організаторів, у виставці знову візьмуть участь більш ніж 2 000 компаній із різних країн світу, включно з  лідерами міжнародної стоматологічної індустрії.

Попередня виставка — IDS 2013 — стала найбільшою за весь час проведення: свою продукцію на ній представили 2 058 учасників із 56 країн, водночас доля іноземних компаній склала 68 відсотків. Відвідувачами виставки стали понад 125 000 осіб з 149 країн світу.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *