Освоювати Photoshop або звернутися до стоматолога?

Кажуть, що якщо посміхнутися, тобі у відповідь посміхнеться весь світ, проте для багатьох британців, невдоволених своєю посмішкою, справи йдуть не так легко.

Нове спільне дослідження Британського фонду стоматологічного здоров’я й компанії Invisalign виявило, що 27 % британців, які невдоволені своєю посмішкою, зазначають, що це робить негативний вплив на їхню впевненість у собі та стосунки з оточуючими.

Три чверті опитаних повідомили, що якби їхні зуби виглядали краще, це підвищило б їхню впевненість у собі, а 44 % респондентів сказали, що невдоволення власною посмішкою знижує їхню самооцінку. Крім того, кожен десятий вважає, що це відбивається й на їхніх стосунках з оточуючими.

70 % опитаних говорять, що настільки невдоволені своєю посмішкою, що ніколи не посміхаються на фотографіях, і,  більш дивно, хлопці частіше, ніж дівчата, не люблять, коли в них на фотознімках видно зуби.

Крім того, кожна третя людина зізналася, що підправляє кожен зроблений селфі-знімок у графічному редакторі, тоді як серед жінок цим займається лише кожна восьма.

З огляду на те, що ми живемо в епоху, коли щодня робиться більше за один мільйон селфі, й цим займаються всі: від наших кращих друзів до провідних політиків, виконавчий директор Британського фонду стоматологічного здоров’я доктор Найджел Картер нагадує, як зберегти здорову посмішку.

Він говорить: «Зробити посмішку привабливішою можна в будь-якому віці, і, з огляду на переваги здорової посмішки для емоційного й загального стану здоров’я людини, ніколи не пізно цим зайнятися.

Посмішка — це перше, що ми помічаємо в людині, і саме вона здатна створити хороше перше враження. Ось чому дотримання елементарних правил може мати вирішальне значення.

Щоби підтримувати зуби та ясна в належному стані, зазвичай досить чистити зуби впродовж двох хвилин двічі в день фторомісткою зубною пастою, скоротити споживання солодких продуктів і напоїв, а також регулярно відвідувати стоматолога, виконуючи його рекомендації. Крім того, поліпшенню здоров’я порожнини рота також сприяє вживання жувальної гумки без цукру після кожного прийому їжі та щоденне використання зубної нитки й міжпроксімальної зубної щітки».

Джеймі Морлі, генеральний директор британського відділення Invisalign, додає: «Присвятивши себе поліпшенню стоматологічного здоров’я людей, Invisalign допомагає повернути посмішку понад 2,5 мільйонам людей у всьому світі. Є безліч свідчень того, що неінвазивні методи лікування завойовують усе більшу популярність, оскільки багато людей розуміють значення красивої посмішки й хорошого здоров’я порожнини рота та прагнуть її поліпшити».

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *