Стоматологи Нью-Йорка пропонують пацієнтам келих вина


Згідно з публікаціями в нью-йоркській пресі, у деяких стоматологічних клініках Манхеттена, щоби зняти нервову напругу пацієнтів, очікуючих прийому, їм стали пропонувати келих вина.

Один із пацієнтів так коментує нововведення: «Ця додаткова послуга допомагає зменшити страх перед стоматологом. Чесно кажучи, я не розумію, чому інші клініки не роблять цього. Вино допомагає зняти напругу».

Доктор Девід Джанаш із клініки Park South Dentistry, що пропонує пацієнтам вино, разом з іншими безплатними напоями, говорить: «Пропоновані нами напої є частиною зусиль зі створення вишуканої затишної атмосфери, покликаної зробити відвідування клініки комфортнішим для пацієнтів.

Під час прийому ми також надаємо їм затишні ковдри й теплі ароматизовані рушники для освіження обличчя та рук. Нашим пацієнтам це подобається».

Проте, попри те, що алкоголь може ослабити страх і тривогу, пацієнтам варто двічі подумати, перш ніж зробити ковток вина. Вживання алкоголю перед відвідуванням стоматолога може вплинути на систему згортання крові і призвести до пригноблення центральної нервової системи. Алкоголь може викликати прискорене або нерівномірне серцебиття і викликати аритмію, у тому числі миготливу аритмію. Водночас види аритмії передсердя не скорочуються належним чином, що призводить до уповільнення кровотоку й утворення кров’яних згустків. Якщо такий тромб потрапить у судини головного мозку, це може призвести до інсульту.

Якщо ви відчуваєте страх перед стоматологічним лікуванням, скажіть про це своєму стоматологові, і він запропонує вам можливі варіанти рішення проблеми, які виключають вживання алкоголю. Зараз багато стоматологічних клінік пропонують своїм пацієнтам седацію з використанням закису азоту або медикаментозних засобів, а також лікування зубів під наркозом.

 


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *