Canary System перевершує традиційні методи діагностики проксимального карієсу

Дослідники з Наукового центру здоров’я Техаського університету в Сан-Антоніо нещодавно представили нові дані, які свідчать про те, що система ранньої діагностики карієсу Canary System має підвищену діагностичну ефективність у виявленні проксимального карієсу, у порівнянні з традиційними методами, такими як візуальне виявлення й рентгенографія прикусу.

Результати дослідження були представлені в Грейфсвальді, Німеччина, на 61-му конгресі ORCA (Європейська організація з вивчення карієсу) й опубліковані в журналі Caries Research. Дослідники дійшли висновку, що Canary System відрізняється більшою чутливістю (0.933), ніж візуальне виявлення (0.733) з використанням Міжнародної системи виявлення й оцінки карієсу (ICDAS) II й рентгенографії прикусу (0,267). Найвиразніше ефективність пристрою видно під час  діагностиці карієсу на ранніх стадіях, де максимальні негативні і прогностичні значення серед усіх методів діагностики були показані саме Canary System, і склали 89,2 % і 88,9 %, відповідно. Учені дійшли висновку, що Canary System є цінним методом діагностики каріозних уражень на проксимальних поверхнях.

Це незалежне дослідження доповнило список із понад 60 публікацій у реферованих наукових журналах, 14 клінічних досліджень і двох схвалених Міністерством охорони здоров’я Канади клінічних випробувань. Усі вони підтверджують, що Canary System є точним і безпечним пристроєм для виявлення й моніторингу карієсу на всіх поверхнях зубів, уздовж меж реставрацій і під інтактними поверхнями світлонепроникних герметиків. Нині метод діагностики кристалічної структури Canary System став основним методом діагностики карієсу в стоматологічних клініках США й Канади.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *