Симпозіум з цифрової стоматології в Стамбулі

На симпозіумі з цифрової стоматології, який проходить у Стамбулі, учасники заходу, під час презентацій і семінарів визнаних експертів CEREC, дізнаються про новітні тенденції й розробки в області цифрових технологій.

«Симпозіум з цифрової стоматології збирає разом досвідчених користувачів і тих, хто тільки розпочинає своє знайомство з цифровими технологіями. Ми постійно запрошуємо на цей захід експертів міжнародного класу», — говорить менеджер з продажах турецького підрозділу Sirona Бариш Акалин.

Одночасно з лекціями, ведуться практичні семінари з різних методик і технологій. У тих, хто ще не знайомий з CEREC буде можливість дізнатися більше про CAD/CAM технологіях із нуля. У своїх семінарах досвічені експерти  ділиться зі слухачами основами практичного використання технології CEREC — від зняття цифрових відбитків з допомогою інтраоральної камери до цифрового виробництва коронок і вкладок. Досвідченим користувачам також презентуються різноманітні семінари, щодо науки й мистецтва реставрації зубів.

Симпозіумі з цифрової стоматології вважається дуже цікавим заходом в області стоматології.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *