Симпозіум з цифрової стоматології в Стамбулі


На симпозіумі з цифрової стоматології, який проходить у Стамбулі, учасники заходу, під час презентацій і семінарів визнаних експертів CEREC, дізнаються про новітні тенденції й розробки в області цифрових технологій.

«Симпозіум з цифрової стоматології збирає разом досвідчених користувачів і тих, хто тільки розпочинає своє знайомство з цифровими технологіями. Ми постійно запрошуємо на цей захід експертів міжнародного класу», — говорить менеджер з продажах турецького підрозділу Sirona Бариш Акалин.

Одночасно з лекціями, ведуться практичні семінари з різних методик і технологій. У тих, хто ще не знайомий з CEREC буде можливість дізнатися більше про CAD/CAM технологіях із нуля. У своїх семінарах досвічені експерти  ділиться зі слухачами основами практичного використання технології CEREC — від зняття цифрових відбитків з допомогою інтраоральної камери до цифрового виробництва коронок і вкладок. Досвідченим користувачам також презентуються різноманітні семінари, щодо науки й мистецтва реставрації зубів.

Симпозіумі з цифрової стоматології вважається дуже цікавим заходом в області стоматології.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *