Лікувати не можна видаляти

Американська асоціація ендодонтистів (AAE) опублікувала нову редакцію «Керівництва щодо ухвалення рішень у разі вибору методів лікування зубів».

Повнокольорова редакція включає 13 нових клінічних випадків і понад 100 зображень, що демонструють успішне ендодонтичне лікування в складних клінічних ситуаціях. Метою даних рекомендацій є мотивація стоматологів оцінювати всі можливі варіанти ендодонтичного лікування, перш ніж рекомендувати видалення пошкодженого зуба.

Керівництво допоможе стоматологам оцінювати різні умови, використовуючи конкретні приклади з рентгенограмами і клінічними фотографіями, клінічними міркуваннями й рекомендаціями щодо досягнення успішних результатів на основі прогнозу. Воно також націлене на розширення співпраці стоматологів загальної практики й ендодонтистів у розробці планів лікування, які дозволяють зберегти природні зуби.

У даних рекомендаціях клініцистам також пропонують системний поетапний підхід до процесу ухвалення клінічних рішень у складних ендодонтичних випадках.

Ознайомитися з редакцією «Керівництва щодо ухвалення рішень у разі вибору методів лікування зубів» можна на сайті організації.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *