Лікувати не можна видаляти


Американська асоціація ендодонтистів (AAE) опублікувала нову редакцію «Керівництва щодо ухвалення рішень у разі вибору методів лікування зубів».

Повнокольорова редакція включає 13 нових клінічних випадків і понад 100 зображень, що демонструють успішне ендодонтичне лікування в складних клінічних ситуаціях. Метою даних рекомендацій є мотивація стоматологів оцінювати всі можливі варіанти ендодонтичного лікування, перш ніж рекомендувати видалення пошкодженого зуба.

Керівництво допоможе стоматологам оцінювати різні умови, використовуючи конкретні приклади з рентгенограмами і клінічними фотографіями, клінічними міркуваннями й рекомендаціями щодо досягнення успішних результатів на основі прогнозу. Воно також націлене на розширення співпраці стоматологів загальної практики й ендодонтистів у розробці планів лікування, які дозволяють зберегти природні зуби.

У даних рекомендаціях клініцистам також пропонують системний поетапний підхід до процесу ухвалення клінічних рішень у складних ендодонтичних випадках.

Ознайомитися з редакцією «Керівництва щодо ухвалення рішень у разі вибору методів лікування зубів» можна на сайті організації.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *