SMS- розсилки допомагають поліпшити здоров’я порожнини рота пацієнтів

До участі в дослідженні були притягнені 129 жінок із дітьми молодшого віку, половина з яких упродовж тижня отримувала SMS-повідомлення з питаннями щодо використання зубної нитки. Крім того, у повідомленнях містилася інформація про те, як правильно підтримувати здоров’я зубів і ясен.

Матері малюків двічі — до початку дослідження й після — відповіли на питання анкети про гігієну порожнини рота. До початку дослідження учасниці з обох груп приблизно з рівною частотою користувалися зубною ниткою й мали однакове уявлення про догляд за порожниною рота.

Через тиждень жінки, отримуючі SMS-повідомлення, повідомили, що стали частіше користуватися зубною ниткою. Крім того, з’ясувалося, що вони знають більше про здоров’я порожнини рота. Вони також стали краще стежити за станом зубів і ясен своїх дітей і стали рідше давати їм газовані напої й солодощі.

Дослідники не беруться стверджувати, що отримані результати вдасться закріпити. Проте, вони вважають, що SMS-розсилки можуть бути одним зі способів, які допомагають людям отримати більше інформації про здоров’я порожнини рота.

Дослідження було опубліковане на сайті журналу Journal of Public Health Dentistry.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *