Дентальна імплантація стимулює зростання ринку 3d-принтерів

Згідно з даними доповіді, підготовленої агентством маркетингових досліджень IDTechEx, дентальна імплантація, а також ендопротезування тазостегнових і колінних суглобів у найближче десятиліття значною мірою стимулюватимуть зростання ринку 3d-принтерів.

У доповіді «3d-друк 2014–2025: Технології, Ринки, Виробники» зазначається величезний потенціал застосування 3d-друку в області медицини і стоматології. За оцінками IDTechEx, ринок, об’єм якого нині оцінюється в $141 мільйон, до 2025 року досягне відмітки $868 мільйонів, багато в чому завдяки розширенню використання 3d-друку в стоматології і виготовленні ортопедичних імплантатів.

Зростання ринку 3d-друку зумовлене цілою низкою чинників, серед яких підвищення інформованості, зниження цін на деякі моделі принтерів і розширення діапазону доступних матеріалів.

Попри те, що 3d-друк готової продукції поступається у швидкості виготовлення традиційним методам виробництва, поява нових, складніших методів проектування відкриває широкі можливості для економічно вигідного виробництва окремих компонентів. Це розширює сферу застосування 3d-принтерів в області медицини і стоматології, де можливість недорогого виготовлення індивідуальних деталей дозволяє хірургам відтворювати точні копії органів пацієнта на основі даних магнітно-резонансної або комп’ютерної томографії. Це означає можливість індивідуального виготовлення медичних і дентальних імплантатів для кожного пацієнта.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *