До 2019 року ринок стоматологічного устаткування досягне відмітки 7,1 мільярда доларів

За прогнозами агентства маркетингових досліджень MarketsandMarkets, в найближчі п’ять років глобальний ринок стоматологічного устаткування чекає значне зростання. Згідно з даними опублікованої учора доповіді, ринок, об’єм якого в 2014 році складає 5,4 мільярда доларів, до 2019 року досягне відмітки 7,1 мільярда.

Автори доповіді “Ринок стоматологічного устаткування : продукція (стоматологічні рентгенівські апарати, CAD/CAM системи, стоматологічні установки, стоматологічні лазери), існуючі тенденції і можливості – глобальний прогноз до 2019 року” вважають, що сукупний річний темп зростання з 2014 до 2019 року складе 5,7%.

Аналітики MarketsandMarkets провели сегментацію ринку, на основі продукції і географії він був розподілений на три сегменти: стоматологічні установки і устаткування, стоматологічні лазери і стоматологічні рентгенівські апарати. Нині основна частка ринку доводиться на сегменти “стоматологічні установки і устаткування і “стоматологічні рентгенівські апарати”. Основними чинниками, сприяючими зростанню ринку є: старіння населення, збільшення попиту на процедури косметичної стоматології та розвиток індустрії стоматологічного туризму.

Залежно від географії, глобальний ринок стоматологічного устаткування був сегментований на ринки Північної і Південної Америки, Європи, Азії та іншої частини світу. У 2014 році основна частина ринку доводиться на американський сегмент. Велика доля північноамериканського регіону обумовлена підтримкою урядових організацій, вираженої у формуванні законодавчої бази, грантах і фінансуванні, а також підвищенням інформованості про сучасне стоматологічне устаткування.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *