Вживання кави знижує ризик розвитку пародонтита


Недавнє дослідження, опубліковане в журналі Journal of Periodontology, виявило, що вживання кави може перешкоджати втраті кісткової тканини у разі пародонтита. Проаналізувавши цей стан здоров’я порожнини рота понад 1 000 людей, дослідники не виявили ніяких доказів того, що вживання кави погіршує стан тканин пародонту. Навпаки, вони виявили меншу кількість зубів із втратою пародонтального прикріплення в чоловіків, що частіше вживають каву.

Для того, щоби визначити, чи можуть антиоксиданти або інші протизапальні компоненти, які містяться в каві, сприяти поліпшенню здоров’я порожнини рота, вчені Голдменської стоматологічної школи університету Бостона проаналізували дані про стан здоров’я 1 152 осіб, які брали участь у лонгитюдном стоматологічному дослідженні, яке проводилося з 1968 до 1998 рік Міністерством у справах ветеранів США. Метою цього дослідження було оцінювання здоров’я порожнини рота здорових білих чоловіків, яким на момент початку участі в дослідженні було від 26 до 84 років. Усі учасники впродовж усього періоду спостереження кожні три роки проходили стоматологічні огляди.

«Ми виявили, що вживання кави не чинить негативної дії на здоров’я пародонту й, навіть, може перешкоджати розвитку пародонтита», — говорять дослідники.

Проаналізувавши інформацію про споживання кави учасниками дослідження, вчені дійшли висновку, що збільшення споживання цього напою пов’язане з невеликим, але значущим зменшенням кількості зубів із втратою пародонтального прикріплення.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *