У Індії відкрився щорічний Всесвітній стоматологічний конгрес FDI

Через десять років щорічний Всесвітній стоматологічний конгрес FDI знову повертається в Індію. Він організовується у Великій Нойде, місті-супутнику Нью-Делі, захід відвідають тисячі стоматологів, представників організацій охорони здоров’я і стоматологічної індустрії. Упродовж наступних чотирьох днів учасники Конгресу зможуть поділитися досвідом і дізнатися про новітні методики й підходи в області стоматології, а також обговорити актуальні питання і проблеми, які стосуються стоматологічного обслуговування.

Організатори заходу чекають понад 10 000 учасників з однієї тільки Індії, до яких приєднаються сотні стоматологів з усіх куточків планети.

З 2004 року Індія вже другий раз приймає учасників цього престижного заходу. Хоча за останні десять років країна досягнула великих успіхів у поліпшенні стоматологічного здоров’я населення й зараз може похвалитися найбільшою кількістю стоматологів у світі, близько мільярда жителів країни, як і раніше населення страждає від низки захворювань порожнини рота, у тому числі від карієсу й пародонтита. Крім того, останніми роками в країні відзначається різке збільшення числа випадків захворюваності раком порожнини рота.

Окрім цих питань на Конгресі обговорюватимуться глобальні проблеми стоматологічного здоров’я. «Особлива увага в програмі Конгресу буде приділена серйозних проблем, які стоять перед охороною здоров’я загалом, і перед стоматологами зокрема. Однією з них є підвищення доступності стоматологічного обслуговування, інша — стоматологічне обслуговування літніх людей, яка стане центральною темою міжнародного форуму «Проблеми стоматологічного обслуговування в старіючому суспільстві», — говорить президент FDI доктор Тваней Чун Вонг.

Доктор додає, що учасників Конгресу чекає ретельно підготовлена наукова програма, яка охоплює більш ніж 25 ключових тем, серед яких ендодонтія, профілактична стоматологія, практика управління й останні інновації в цифровій стоматології та візуалізації. З доповідями виступлять понад 30 експертів з-за кордону, а також 70 провідних індійських фахівців.

В учасників Конгресу також буде можливість ознайомитися з останніми розробками виробників стоматологічного устаткування й матеріалів, які будуть представлені на виставці на першому поверсі Експо-центру.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *