Із-за нестачі стоматологів жителі сільських районів Австралії вимушені займатися самолікуванням


Аніта Хансен, генеральний директор Королівської медичної авіаслужби Австралії, у Квінсленді говорить, що стоматологам усе частіше доводиться мати справу з пацієнтами, які потребують невідкладної медичної допомоги в результаті спроб самолікування. Доступність стоматологічного обслуговування у віддалених районах країни залишається серйозною проблемою, і величезній кількості людей належить здолати сотні кілометрів, щоби потрапити на прийом до стоматолога.

Усе більше число людей, які мешкають у малонаселених районах країни, намагаються самостійно видалити хворий зуб через те, що не можуть у найкоротші терміни потрапити на прийом до стоматолога без поїздки у великі міста, розташованих дуже далеко.

Королівська медична авіаслужба Австралії два роки тому запустила програму стоматологічного обслуговування населення сільських районів, що надає екстрену стоматологічну допомогу жителям десятка віддалених міст. Понад  1800 пацієнтів потребували термінової стоматологічної медичної допомоги, яка відразу була їм надана. Ці люди страждали від запущених інфекцій, пародонтита, важких форм карієсу й ускладнень, що виникли в результаті спроб самостійно видалити собі зуби.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *