Megasmile презентувала нову ультразвукову вугільну зубну щітку

Надихнувшись успіхом своєї інноваційної мануальної відбілювальної зубної щітки, швейцарська компанія Megasmile розробила першу у світі ультразвукову зубну щітку з інтегрованими мікрочастками вугілля, що мають абразивний ефект. Проте, на відміну від абразивів, у зубній пасті вони дуже м’які й полірують зуби, не ушкоджуючи емаль, завдяки чому новинка представляє значний інтерес для людей із проблемами ясен.

Стоматолог і засновник Megasmile доктор Роланд Цеттель говорить, що закладений в основу новинки принцип нагадує дію гумки для стирання: під час чищення зубів, мікрочастки вивільняються зі щетин, допомагаючи видалити плями й біоплівку з поверхні зубів. Насадка нової зубної щітки Sonic Black Whitening полірує зуби зі швидкістю до 45 000 коливань у хвилину й у такий спосіб посилює відбілювальний ефект.

Новинка оснащена таймером, що відміряє загальний час чищення зубів і час для кожного з квадрантів, а також можливістю вибору одного з трьох режимів чищення.

Зубна щітка Sonic Black Whitening вже поступила в продаж, і її рекомендована роздрібна ціна складає 90€.

У 2013 році випущена компанією мануальна відбілювальна зубна щітка Black Whitening була удостоєна нагороди GOOD DESIGN award. Це одна зі старих і найпрестижніших у світі премій в області дизайну, якій щорічно удостоюються нові споживчі товари, розроблені в Європі, Азії, Африці, Північній і Південній Америці.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *