Procter & Gamble випустила новий продукт, який знижує чутливість зубів

Компанія Procter & Gamble випустила новий продукт — смужки Crest Sensi — Stop Strips, призначені для зменшення підвищеної чутливості зубів.

Згідно із заявами виробника, невеликі гнучкі напівпрозорі смужки забезпечують цілеспрямоване негайне й довгострокове зниження чутливості зубів. Одна смужка використовується впродовж усього 10 хвилин, приносячи полегшення на строк до одного місяця.

Смужки, покриті з одного боку десенсибілізуючим гелем на основі оксалата калію, призначені для закріплення на пришейну частину ясен, створюючи бар’єр, що допомагає понизити чутливість і позбавитися від болю з допомогою блокування відкритих дентинних канальців. Дентинні канальці — мікроскопічні канали, які ведуть до нервових закінчень, які можуть зношуватися внаслідок ушкодження емалі, рецесії ясен та інших чинників.

У прес-релізі виробника повідомляється, що більше половини людей у якийсь момент життя страждають від підвищеної чутливості зубів. Результати досліджень свідчать про те, що дією зубних паст для чутливих зубів задоволені менше 40 відсотків покупців, що і спонукало компанію вивести на ринок смужки Crest Sensi — Stop Strips.

Новинка, доступна в трьох варіантах упаковки, вже поступила в продаж у США за ціною $19, 99 (шість смужок), $27, 99 (10 смужок) і $34, 99 (12 смужок).

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *