Procter & Gamble випустила новий продукт, який знижує чутливість зубів


Компанія Procter & Gamble випустила новий продукт — смужки Crest Sensi — Stop Strips, призначені для зменшення підвищеної чутливості зубів.

Згідно із заявами виробника, невеликі гнучкі напівпрозорі смужки забезпечують цілеспрямоване негайне й довгострокове зниження чутливості зубів. Одна смужка використовується впродовж усього 10 хвилин, приносячи полегшення на строк до одного місяця.

Смужки, покриті з одного боку десенсибілізуючим гелем на основі оксалата калію, призначені для закріплення на пришейну частину ясен, створюючи бар’єр, що допомагає понизити чутливість і позбавитися від болю з допомогою блокування відкритих дентинних канальців. Дентинні канальці — мікроскопічні канали, які ведуть до нервових закінчень, які можуть зношуватися внаслідок ушкодження емалі, рецесії ясен та інших чинників.

У прес-релізі виробника повідомляється, що більше половини людей у якийсь момент життя страждають від підвищеної чутливості зубів. Результати досліджень свідчать про те, що дією зубних паст для чутливих зубів задоволені менше 40 відсотків покупців, що і спонукало компанію вивести на ринок смужки Crest Sensi — Stop Strips.

Новинка, доступна в трьох варіантах упаковки, вже поступила в продаж у США за ціною $19, 99 (шість смужок), $27, 99 (10 смужок) і $34, 99 (12 смужок).


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *