У Римі пройшов конгрес Європейської асоціації остеоінтеграції


У  Римі завершив свою роботу щорічний науковий конгрес Європейської асоціації остеоінтеграції (EAO), у якому взяли участь приблизно 4 000 фахівців. Експерти з Європи, Кореї, Канади і США виступили з доповідями про останні дослідження, присвячені спрощенню, передбачуваності і якості процедур дентальної імплантації.

Цього року формат Конгресу зазнав низки змін. Для того, щоби зробити свої виступи більше інтерактивними, доповідачі представляли їх у формі дискусії, пропонуючи різні підходи до рішення одного й того ж клінічного завдання. Учасники мали можливість внести свій вклад в обговорення з допомогою інноваційної системи голосування, що дозволяє висловити свою думку з конкретного питання з допомогою смартфону. Організатори заходу повідомили, що отриманий від учасників зворотний зв’язок буде врахований і використаний у підготовці Конгресу наступного року.

Наступний Конгрес EAO пройде з 24 до 26 вересня 2015 року в Стокгольмі, у Міжнародному виставковому конгрес-центрі Stockholmsmässan. Організатори повідомляють, що в програмі наступного Конгресу  відобразяться досягнення EAO за останні 50 років, але основна увага буде приділятися сучасним і перспективним технологіям. Теми доповідей будуть присвячені різним аспектам імплантології, у тому числі, регенерації тканин, проблемам імплантологічного лікування літніх пацієнтів, цифровим технологіям, периімплантиту й іншим ускладненням дентальної імплантації.

«Особлива увага буде приділена практичній клінічній інформації, яку стоматологи зможуть використати у своїй повсякденній практиці. Ми сподіваємося, що завдяки цьому поєднанню історичної перспективи й передових методів, кожен учасник знайде для себе щось цінне», — сказав обраний на пост президента EAO професор Б’эрн Клінге на церемонії закриття Конгресу, запрошуючи всіх учасників у свій рідний Стокгольм.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *