3m ESPE випустила новий композит для реставрації жувальної групи зубів

Компанія 3m ESPE випустила новий продукт — Filtek Bulk Fill Posterior Restorative, призначений для відновлення жувальної групи зубів. Як повідомляється в прес-релізі виробника, новий текучий композит відрізняється низькою посадковою напругою, підвищеною зносостійкістю й може додаватися порцією до 5 мм глибиною, що скорочує час і спрощує процедуру виконання прямих реставрацій.

Оскільки приблизно в 70 % випадків реставрації потребують зуби жувальної групи, то до складу цього композиту були включені два інноваційних метакрилатних мономера, взаємодія яких сприяє зниженню стресу полімеризації. Використання цих мономерів дозволяє вносити великі об’єми матеріалу без збитку для міцності і зносостійкості реставрацій.

Нова технологія стала результатом співпраці розробників 3m ESPE і вчених Колорадського університету, яка здійснювалася за фінансової підтримки Національних інститутів охорони здоров’я США.

«З огляду на те, що зазвичай реставрації доводяться на жувальну групу зубів, стоматологам потрібний матеріал, здатний скоротити час лікування пацієнта й одночасно забезпечити безкомпромісний результат. Filtek Bulk Fill Posterior Restorative надає їм швидке, просте й ефективне рішення», — повідомляється в прес-релізі.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *