У Мілані стартує Виставка цифрової стоматології


Видавнича група Dental Tribune International представила свою нову виставкову концепцію: Виставку цифрової стоматології (DDS).

Організатори повідомляють, що цей перший захід, призначений рівною мірою для стоматологів, зубних техніків і представників стоматологічної індустрії, присвячений виключно устаткуванню й технологіям в області цифрової стоматології. DDS пройде в Мілані на міжнародній стоматологічній виставці International Expodental у форматі «виставка у виставці».

Упродовж трьох днів — з ранку четверга до вечора суботи — у конференц-залі DDS, що вміщує до 200 осіб і займає площу 400 м², провідні міжнародні експерти представлять останні досягнення в області цифрової стоматології

В учасників заходу буде можливість не лише відвідати лекції й майстер-класи про новітні цифрові рішення, але й поспілкуватися з гуру цифрової стоматології в неформальній обстанові за чашкою кави.

Спонсорами DDS стали компанії 3diemme, 3shape, ACTEON, BIOLASE, GHIMAS, Henry Schein, MyRay, Orangedental, Procter & Gamble, Revello і Sirona, а також Міжнародний інститут конусно-променевої томографії і виробник сучасного медичного одягу CROIXTURE. Компанії представлять свої останні розробки в області цифрової стоматології на окремих стендах, розташованих навколо центрального конференц-залу.

Організатори заходу повідомляють про плани проведення DDS на всіх найбільших стоматологічних виставках світу, щоби її змогли відвідати фахівці з усіх куточків планети — Азіатсько-тихоокеанського регіону, Європи, Північної й Південної Америки і Близького Сходу.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *