У Мілані стартує Виставка цифрової стоматології

Видавнича група Dental Tribune International представила свою нову виставкову концепцію: Виставку цифрової стоматології (DDS).

Організатори повідомляють, що цей перший захід, призначений рівною мірою для стоматологів, зубних техніків і представників стоматологічної індустрії, присвячений виключно устаткуванню й технологіям в області цифрової стоматології. DDS пройде в Мілані на міжнародній стоматологічній виставці International Expodental у форматі «виставка у виставці».

Упродовж трьох днів — з ранку четверга до вечора суботи — у конференц-залі DDS, що вміщує до 200 осіб і займає площу 400 м², провідні міжнародні експерти представлять останні досягнення в області цифрової стоматології

В учасників заходу буде можливість не лише відвідати лекції й майстер-класи про новітні цифрові рішення, але й поспілкуватися з гуру цифрової стоматології в неформальній обстанові за чашкою кави.

Спонсорами DDS стали компанії 3diemme, 3shape, ACTEON, BIOLASE, GHIMAS, Henry Schein, MyRay, Orangedental, Procter & Gamble, Revello і Sirona, а також Міжнародний інститут конусно-променевої томографії і виробник сучасного медичного одягу CROIXTURE. Компанії представлять свої останні розробки в області цифрової стоматології на окремих стендах, розташованих навколо центрального конференц-залу.

Організатори заходу повідомляють про плани проведення DDS на всіх найбільших стоматологічних виставках світу, щоби її змогли відвідати фахівці з усіх куточків планети — Азіатсько-тихоокеанського регіону, Європи, Північної й Південної Америки і Близького Сходу.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *