У Великобританії вилучені тисячі одиниць підробного стоматологічного устаткування

За останні півроку у Великобританії було конфісковано понад дванадцяти тисяч одиниць підробного стоматологічного устаткування, повідомляють контролюючі організації.

Контрафактна продукція була конфіскована під час масштабного розслідування, яке проводилося Управлінням із контролю за обігом лікарських засобів і виробів медичного призначення Великобританії (MHRA). Представники MHRA попереджають, що контрафактна продукція є реальною загрозою для безпеки  членів суспільства й підкреслюють, що Управління докладає всіх зусиль для захисту лікарів-стоматологів і їхніх пацієнтів. Уся продукція, використовувана у Великобританії, повинна відповідати європейським стандартам якості.

Стоматологам, які свідомо використовують підробне або таке, що не відповідає встановленим стандартам устаткування, загрожує кримінальне переслідування.

Серед конфіскованих предметів підробки є стоматологічні рентгенівські апарати, наконечники для бормашин, для обробки кореневих каналів, провідних світових брендів. Велика частина продукції була вироблена в Китаї й Пакистані і продана на інтернет-аукціонах.

MHRA тісно співпрацює з такими компаніями, як Ebay і Amazon, вживаючи всі можливі заходи для боротьби з підробками, щоби товари, які продаються у Великобританії, відповідали відповідним стандартам здоров’я й безпеки. Стоматологів також застерігають від необхідності придбання інтернет-покупок, які здаються занадто якісними, щоби бути правдою.

 

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *