У Великобританії вилучені тисячі одиниць підробного стоматологічного устаткування


За останні півроку у Великобританії було конфісковано понад дванадцяти тисяч одиниць підробного стоматологічного устаткування, повідомляють контролюючі організації.

Контрафактна продукція була конфіскована під час масштабного розслідування, яке проводилося Управлінням із контролю за обігом лікарських засобів і виробів медичного призначення Великобританії (MHRA). Представники MHRA попереджають, що контрафактна продукція є реальною загрозою для безпеки  членів суспільства й підкреслюють, що Управління докладає всіх зусиль для захисту лікарів-стоматологів і їхніх пацієнтів. Уся продукція, використовувана у Великобританії, повинна відповідати європейським стандартам якості.

Стоматологам, які свідомо використовують підробне або таке, що не відповідає встановленим стандартам устаткування, загрожує кримінальне переслідування.

Серед конфіскованих предметів підробки є стоматологічні рентгенівські апарати, наконечники для бормашин, для обробки кореневих каналів, провідних світових брендів. Велика частина продукції була вироблена в Китаї й Пакистані і продана на інтернет-аукціонах.

MHRA тісно співпрацює з такими компаніями, як Ebay і Amazon, вживаючи всі можливі заходи для боротьби з підробками, щоби товари, які продаються у Великобританії, відповідали відповідним стандартам здоров’я й безпеки. Стоматологів також застерігають від необхідності придбання інтернет-покупок, які здаються занадто якісними, щоби бути правдою.

 


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *