Вилікувати зуби або розлучення?

Проведене нещодавно опитування показало, що жителі Манчестера враховують візит до стоматолога більш стресовою ситуацією, ніж розлучення.

Учасникам опитування, яке проводилося компанією Toothpick, було запропоновано назвати низку подій пов’язаних із стресом. Варіанти відповідей включали візит до стоматолога, проблеми з родичами чоловіка, розлучення, співбесіда під час прийому на роботу й переїзд. Вражаюче, але переважна кількість людей назвали відвідування стоматолога більш стресовою ситуацією, ніж розлучення, а 14,2 відсотка опитаних зазначили цей варіант, як саму стресову подію з усіх можливих.

На думку організаторів опитування, отримані результати свідчать про те, що дентофобія — страх перед стоматологом — є реальною проблемою в Манчестері, і багато пацієнтів досі з побоюванням ставляться до стоматологічного лікування, незважаючи на розвиток технологій і впровадження методик безболісного лікування. Вони також вважають, що дані опитування жителів Манчестера відбивають тенденції, сучасні в усьому суспільстві.

Причинами дентофобії можуть бути багато чинників: від страху перед бормашиною, інструментами й ін’єкціями, до негативного досвіду в минулому. Проте ці страхи багато в чому безпідставні, і стоматологи роблять усе можливе, щоби допомогти людям здолати їхні побоювання й почувати себе комфортніше в стоматологічному кріслі.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *