Нова рецептурна зубна паста для лікування алергічного риніту


Біофармацевтична компанія Allovate підписала з компанією медицини Restore Health угоду про ексклюзивні права на поширення зубної пасти Allerdent — нового терапевтичного продукту, що відпускається за рецептом пацієнтам з алергічним ринітом.

Зубна паста Allerdent призначена для щоденної гігієни порожнині рота й одночасно є імунотерапевтичним засобом від алергії для людей, які страждають алергічним ринітом в повсякденному житті.

Стимулом для розробки цього засобу оральної імунотерапії став високий відсоток пацієнтів, яким складно дотримуватися рекомендацій щодо застосування інших видів імунотерапії. Виробник повідомляє, що включення антиалергенного препарату до складу засобів для гігієни порожнини рота, здатне призвести до суворішого дотримання режиму прийому препарату й досягти ефективніших результатів.

Результати дослідження, проведеного відділом клінічних випробувань Restore Health спільно з групою розробників Allerdent, були опубліковані в серпневому номері журналу International Journal of Pharmaceutical Compounding.

«Отримані нами результати свідчать про те, що використання зубної пасти, як системи доставки препаратів для лікування пацієнтів із сезонною алергією є дуже перспективним, — повідомляється в прес-релізі. — Цей інноваційний підхід до імунотерапії дозволяє усунути першопричини алергії, не порушуючи водночас звичний спосіб життя».


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *