More – T – перша у світі Т-подібна зубна щітка

Компанія More — T USA випустила на північноамериканський ринок першу у світі зубну щітку з Т-подібною голівкою — more — T.

Згідно з прес-релізом виробника, характерними особливостями нової зубної щітки є Т-подібна голівка і м’яка нейлонова щетина DuPont, які забезпечують ефективне і зручне очищення. Форма голівки дозволяє робити вертикальні рухи, сприяючі легшому і зручнішому очищенню зубів і мови. Ергономічний дизайн щітки дозволяє чистити зуби під різними кутами, видаляючи найдрібніші залишки їжі й нейтралізуючи запах, а м’яка щетина не ушкоджує зубну емаль і ясна.

За даними компанії, новинка має три основні переваги: висока якість виконання, надефективне очищення поверхні мови і зручне видалення зубного нальоту.

«Здоров’я зубів відіграє важливу роль у нашому повсякденному житті. Кінцева мета нашої компанії — поліпшення здоров’я порожнини рота, завдяки використанню першокласної зубної щітки, — говорить Вівіан Хуан, засновник More — T USA. — Ми не просто пропонуємо високоякісну продукцію для догляду за порожниною рота, але й здоровіше життя. Відчути різницю можна вже після першого використання more — T».

Згідно з даними компанії, незвичайна зубна щітка вже запатентована понад у 100 країнах світу.

 

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *