Різдвяний шедевр, створений з допомогою електричної зубної щітки


Пол Кертіс, вуличний художник і родоначальник жанру «зворотне графіті», з допомогою зубних щіток Philips Sonicare створив на ділянці брудної, покритої мохом стіни в одному з районів Лондона прекрасну Різдвяну казку.

Зазвичай роботи в техніці «зворотне графіті» створюються з допомогою миючих апаратів високого тиску, дротяних мочалок і професійних миючих засобів, проте, для цього проекту відомий художник використав тільки щітки Philips Sonicare DiamondClean і HealthyWhite.

Деніс Харвін, старший PR-менеджер Philips Oral Healthcare UK, повідомив: «Ми дуже раді співпраці з таким талановитим вуличним художником, як Пол Кертіс, у цьому вражаючому проекті. Подібно до цих брудних міських стін, зуби з часом міняють колір під впливом повсякденних продуктів харчування й напоїв, таких як чай, кава, соус і вино.

Запропонувавши Полу виконати роботу, використовуючи тільки зубні щітки Philips Sonicare, ми хотіли довести людям, що якщо щітка Sonicare дозволяє досягти чудового відбілюючого ефекту на покритих мохом стінах, можна уявити, якими чистими й білими вона робить зуби».


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *