Новий рекорд Гіннесу: більше 100 тисяч школярів пройшли стоматологічне обстеження в один день


В один з останніх днів листопада 101 309 індійських школярів пройшли стоматологічне обстеження в 77 клініках країни, що дозволило внести новий запис у Книгу рекордів Гіннесу.

Команда з 251 лікаря, 516 студентів-стоматологів і 300 добровольців провела великомасштабний захід у рамках «Усмішки Індії». Метою кампанії, що є спільною ініціативою Університету Савеєта й інформаційного видання Times Of India, стало підвищення інформованості школярів про здоров’я порожнини рота. Попередній рекорд стоматологічного обстеження був встановлений у Китаї.

Захід, що пройшов 27 листопада в багатьох містах країни, привернув увагу дітей, їхніх батьків і учителів до важливості дотримання гігієни порожнини рота й необхідності регулярного проходження стоматологічних оглядів. Усі діти отримали брошури щодо гігієни здоров’я порожнини рота й рекомендації з лікування, проте, саме лікування в рамках кампанії не проводилося.

«Ми говоримо про встановлення рекорду, коли йдеться про подолання наявних досягнень. Проте, ви не просто побили попередній рекорд, ви скрушили його», — сказала Ганна Орфорд, яка представляє Книгу рекордів Гіннесу, на церемонії вручення сертифікату.

Ректор Університету Савеєта розповів журналістам, що ідея провести таку масштабну кампанію прийшла до них чотири-п’ять місяців тому, і команда три місяці готувалася, щоби втілити її в життя. Декан стоматологічної школи Університету Савеєта доктор Джозеф Джон зазначає: «Отримані нами дані підтверджують інформацію про те, що, здебільшого, жителі Індії не звертаються до стоматологів, поки не виникнуть проблеми. Деякі навіть не знають, що в них є проблеми, доти це не починає робити вплив на їхній спосіб життя. Здоров’я порожнини рота є невід’ємною частиною загального здоров’я й позначається на ньому, тому вимагає до себе підвищеної уваги».

 


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *