Reinast: зубна щітка арабських шейхів тепер доступна і жителям Гарлема


Для багатьох людей зубна щітка є не більше ніж предметом щоденної гігієни. З огляду на те, що її вартість складає всього декілька євро, її можна і треба регулярно змінювати. Проте покупці зубної щітки Reinast зможуть користуватися нею набагато довше. Але й ціна модельного ряду титанових зубних щіток зі змінними насадками починається від €3200. Минулого року новинка німецького виробника почала освоювати арабський ринок, а зараз стала доступна покупцям усього світу на сайті компанії.

Розробники новинки вважають, що створили зубну щітку, що «об’єднує виняткову функціональність із дизайном, який виходить за рамки часу і скороминучої моди». Виробник позиціонує першу «вічну» зубну щітку, як розкішний аксесуар і ексклюзивний подарунок.

Зубна щітка, розробкою якої займалися інженери і стоматологи, зроблена з титану і важить 74 г. Вона має антибактеріальне покриття, яке запобігає скупченню бактерій у найуразливішій точці: місці контакту зубної щітки з насадкою. За бажання, зубні щітки можна персоналізувати гравіюванням ініціалів, дат, фамільних гербів, логотипів компаній або, навіть, особистих присвячень.

Ідея унікальної зубної щітки виникла ще у 2006 році з бажання додати розкоші і краси цьому предмету щоденної гігієни. Після шести років розробки новинка надійшла в продаж у 2012 році.

Зубна щітка, що ймовірно є найдорожчою у світі, уже впродовж деякого часу доступна на арабському ринку. «Покупцями є, переважно, особи з високим рівнем доходів, які знаходять задоволення в облаштуванні ванних кімнат своїх розкішних домів, яхт і приватних літаків», — розповідає представник німецької компанії. — Є покупці, які замовляють індивідуально виготовлені зубні щітки Reinast для своїх палаців або дарують своїм гостям. Наша продукція також є популярним розкішним весільним подарунком, символізуючи вічність».

 


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *