У США випущена зубна паста на основі кокосової олії

Американська компанія Greensations, яка спеціалізується на виробництві натуральної продукції для здоров’я та краси, оголосила про випуск нового продукту — Cocodent — першою у світі зубної пасти на основі кокосової олії. Проведені раніше дослідження показали, що, завдяки своїм антибіотичним властивостям, кокосова олія здатна покращувати здоров’я порожнини рота, значною мірою пригнічуючи зростання бактерій, які викликають стоматологічні захворювання.

Разом із кокосовою олією до складу нової зубної пасти також входить сода й олія м’яти, водночас в ній не міститься фтор, хімічні агенти, наповнювачі й підсолоджувачі. У прес-релізі виробника повідомляється, що в основі формули нового продукту є старий рецепт, отриманий від бабусі засновника компанії, дипломованої медсестри, яка використовувала засоби народної медицини.

Greensations приступила до розробки зубної пасти Cocodent близько року тому після дослідження переваг олійного полоскання, пояснює генеральний директор компанії Уейн Перрі. Полоскання олією — це древня лікувальна процедура, яка полягає в обполіскуванні ротової порожнини різними рослинними оліями. Прибічники цієї процедури стверджують, що вона покращує здоров’я порожнини рота, вибілює зуби та поліпшує загальний стан організму й самопочуття. Проте Американська стоматологічна асоціації, посилаючись на недостатню кількість явних наукових доказів позитивної дії олії, не рекомендує використовувати полоскання в якості додаткової гігієнічної процедури.

У 2012 році ірландські дослідники виявили, що кокосова олія ефективно пригнічує зростання переважну кількість штамів стрептокока, у тому числі бактерій Streptococcus mutans, які грають ключову роль у розвитку карієсу.

 

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *