Міжнародна конференція із стоматологічних матеріалів в Нюрнберзі

З 27 до 28 серпня цього року в Нюрнберзі, Німеччина, пройде 23-а Європейська конференція зі стоматологічних матеріалів. Міжнародний захід, що проходить цього року під слоганом «Композити, — CAD/CAM — Кераміка», буде повністю присвячений інноваційним стоматологічним матеріалам і призначений для стоматологів і зубних техніків.

Європейська конференція зі стоматологічних матеріалів покликана стати майданчиком для обговорення останніх наукових досліджень в області стоматологічних матеріалів, а також допомогти клініцистам оновити й розширити свої знання щодо застосування нових матеріалів і процедур у повсякденній практиці.

Основна увага на конференції буде приділена інноваційним матеріалам для естетичного протезування і відновної стоматології, їх виготовленню з допомогою сучасних методів цифрової візуалізації й обробки. На конференції будуть представлені результати останніх досліджень і випробувань кераміки й композитів, а також новітні гібридні кераміко-композитні матеріали. Крім того, будуть представлені й запропоновані до обговорення такі інноваційні для стоматології технологічні процеси, як швидке прототипірування і CAD/CAM- технології.

На конференції з лекціями вистуапатимуть всесвітньо відомі експерти, які поділяться досвідом клінічного використання й науковим обґрунтуванням застосування нових стоматологічних матеріалів. В учасників заходу буде можливість поділитися з лекторами своїм досвідом на такі теми, як кераміка, композити, CAD/CAM, швидке створення прототипів і тестування матеріалів. Крім того, будуть представлені стендові доповіді.

Європейська конференція зі стоматологічних матеріалів проводиться раз у два роки і вже встигла завоювати заслужену популярність серед представників наукового кола і промисловості. Три останні конференції проводилися в Манчестері (Великобританія), Турку (Фінляндія) і Бірмінгемі (Великобританія).

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *