Більше десяти доларів за зуб: тарифи Зубної феї продовжують рости

Американські діти отримують за свої випавші молочні зуби більше грошей, ніж будь-коли раніше — такі дані недавнього опитування, проведеного серед жителів найбільших міст США. У Нью-Йорку батьки від імені Зубної феї залишають своїм чадам у середньому $13,25 за випавший зуб.

Опитування, проведене компанією Sunstar Gum, що спеціалізується на виробництві продукції для гігієни порожнини рота, показало, що жителі Лос-Анджелеса не сильно поступаються у щедрості, залишаючи в середньому $9,69 за зуб. В опитуванні взяли участь майже 1 000 осіб із Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Чікаго, Бостона, Далласа і Х’юстону.

Тоді як найвищі суми подарунків були зафіксовані в Нью-Йорку, опитування виявило значні відмінності між різними містами. Подарунки Зубної феї варіювалися від 5,02 доларів у Бостоні та понад 13 доларів у Нью-Йорку.

Одна з мам, яка брала участь в опитуванні, сказала, що жителі Нью-Йорка схильні залишати своїм дітям у середньому у два-три рази більше, ніж жителі інших міст, просто тому, що тут усе більше й масштабніше.

Інше опитування, проведене на ту ж тему компанією Delta Dental, показало, що минулого року американці залишили під подушками своїх дітей більш ніж 225 мільйонів доларів.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *