Більше десяти доларів за зуб: тарифи Зубної феї продовжують рости


Американські діти отримують за свої випавші молочні зуби більше грошей, ніж будь-коли раніше — такі дані недавнього опитування, проведеного серед жителів найбільших міст США. У Нью-Йорку батьки від імені Зубної феї залишають своїм чадам у середньому $13,25 за випавший зуб.

Опитування, проведене компанією Sunstar Gum, що спеціалізується на виробництві продукції для гігієни порожнини рота, показало, що жителі Лос-Анджелеса не сильно поступаються у щедрості, залишаючи в середньому $9,69 за зуб. В опитуванні взяли участь майже 1 000 осіб із Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Чікаго, Бостона, Далласа і Х’юстону.

Тоді як найвищі суми подарунків були зафіксовані в Нью-Йорку, опитування виявило значні відмінності між різними містами. Подарунки Зубної феї варіювалися від 5,02 доларів у Бостоні та понад 13 доларів у Нью-Йорку.

Одна з мам, яка брала участь в опитуванні, сказала, що жителі Нью-Йорка схильні залишати своїм дітям у середньому у два-три рази більше, ніж жителі інших міст, просто тому, що тут усе більше й масштабніше.

Інше опитування, проведене на ту ж тему компанією Delta Dental, показало, що минулого року американці залишили під подушками своїх дітей більш ніж 225 мільйонів доларів.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *